Speellijst  2021/22 - Werktuig -

20-09-2021 09.30 en 11.00 OBS Ridderschool Beilen
21-09-2021 10.00, 11.30 en 13.00 Theater Zuidplein Rotterdam
22-09-2021 10.00, 11.15 en 13.00 Bibliotheek Twente Vriezenveen
27-09-2021 9.30 en 11.00 IKC de Lindelaar Westerbork
28-09-2021 09.30 OBS Pieter van Thuyl Hoogersmilde
04-10-2021 10.30 Atlas Theater Emmen
05-10-2021 10.30 en 13.30 De Lindenberg Nijmegen
06-10-2021 09.30 en 11.00 Stadsgehoorzaal Kampen
09-10-2021 19.00 CC De Bogaard Sint-Truiden (BE)
11-10-2021 09.30, 11.00 en 13.00 HOF Theater Raalte
12-10-2021 09.30, 11.00 en 13.00 HOF Theater Raalte
13-10-2021 09.30 en 11.00 HOF Theater Raalte
17-10-2021 15.00 Kindertheater Marjolijn Dordrecht
25-10-2021 10.30 en 13.15 Kunst Centraal Bunnik
26-10-2021 10.30 en 13.15 Kunst Centraal Bunnik
27-10-2021 10.30 Kunst Centraal Bunnik

 

 

Speellijst 2020/21   - Werktuig -

26-07-2020 15.00 Theater Dakota Den Haag
03-09-2020 10.30 en 13.30 Theater de Meerpaal Dronten
07-09-2020 10.30, 12.45 en 14.15 De Kubus Lelystad
08-09-2020 10.30 en 13.15 Kielzog Kunstencentrum Hoogezand
09-09-2020 09.15 en 11.00 Kielzog Kunstencentrum Hoogezand
10-09-2020 09.00, 10.30 en 13.15 Kielzog Kunstencentrum Hoogezand
14-09-2020 11.00 en 12.30 OBS Hasselbraam Leek
15-09-2020 09.30 en 11.00 CBS Remmelt Booy Doezum
16-09-2020 09.30 en 11.00 t’ Sterrenpad Nuis
21-09-2020 10.30 en 13.30 Kulturele Raad Hillegom Hillegom
22-09-2020 10.30 en 13.30 Kulturele Raad Hillegom Hillegom
27-09-2020 15.00 Rietveld Theater Delft
05-10-2020 11.00 en 12.30 SLS De Stapsteen Leek
06-10-2020 09.30 OBS Het Kompas Opende
07-10-2020 09.30, 11.00 en 12.30 OBS De Borgh Zuidhorn
12-10-2020 10.30 en 13.30 De Lindenberg Nijmegen
19-10-2020 11.00 en 13.30 Basisschool de Sprinkplank Volendam
20-10-2020 11.00 en 13.30 Sint Petrusschool Volendam
21-10-2020 15.00 Kulturhus Epe Epe
26-10-2020 13.30 Salto Basisschool Eindhoven
27-10-2020 11.00 en 13.00 De Trinoom Eindhoven
29-10-2020 09.30 en 11.00 De Blokwhere Volendam
30-10-2020 09.30, 11.00 en 13.30 SKOV Nicolaasschool Volendam
12-04-2021 hoorspel Basisschool De Wijngerd Nijmegen
12-04-2021 hoorspel SBO De Windroos, Waalsprong Nijmegen
17-05-2021 10.30 St. Leonardusschool Heemskerk
09-06-2021 10.00 en 11.30 Huis van Eemnes Eemnes
10-06-2021 8.45 en 10.00 Huis van Eemnes Eemnes
15-06-2021 hoorspel OBS De Lindenboom Koog aan de Zaan
15-06-2021 Hoorspel CBS Het Baken Zaandam
21-06-2021 hoorspel BS De Wielewaal Schagen
21-06-2021 hoorspel BS De Dijk Den Helder
29-06-2021 hoorspel OBS De Marke Apeldoorn
29-06-2021 hoorspel De Bongerd Apeldoorn
04-07-2021 15.00 De Lindenberg Nijmegen
05-07-2021 hoorspel St. Victor Apeldoorn
06-07-2021 hoorspel OBS De Bundel Apeldoorn

 

Speellijst 2019/20   - Werktuig -

15-09-2019 14.00 uur Zwolse Theaters Zwolle
06-10-2019 14.15 uur Theater Zuidplein Rotterdam
07-10-2019 09.30, 10.45 en 13.15 Theater de Voorveghter Hardenberg
08-10-2019 09.00, 10.45 en 13.15 Theater de Voorveghter Hardenberg
09-10-2019 09.15 en 10.45 Theater de Voorveghter Hardenberg
22-10-2019 14.30 Zalencentrum Irene Urk
23-10-2019 15.00 Podium Zuidhaege Assen
05-11-2019 11.00 en 12.45 Theater de Tamboer Hoogeveen
07-01-2020 09.30 en 10.45 Bibliotheek de Driesprong Bergschenhoek
08-01-2020 09.30 en 10.45 Bibliotheek de Driesprong Bergschenhoek
09-01-2020 09.30 en 10.45 Bibliotheek de Driesprong Bergschenhoek
10-01-2020 19.30 Theater Walhalla Rotterdam
13-01-2020 10.30 en 13.15 Theater de Kappen Haaksbergen
14-01-2020 10.45 en 13.30 CC van Beresteyn Veendam
15-01-2020 09.00 en 10.45 CC van Beresteyn Veendam
16-01-2020 11.00 SBO Het Speelwerk Zwolle
20-01-2020 10.30 en 13.00 Theater de Kappen Haaksbergen
24-01-2020 09.45 en 13.15 Winterfestival Alden Biesen Bilzen (BE)
27-01-2020 10.30 en 13.30 Huis van Cultuur Floralis Lisse
28-01-2020 10.30 en 13.30 Huis van Cultuur Floralis Lisse
30-01-2020 09.30 en 11.00 Katholieke PABO Zwolle
03-02-2020 13.30 GC De Zeyp Brussel (BE)
04-02-2020 10.00 en 13.30 GC Op Weule Brussel (BE)
05-02-2020 10.00 GC OP Weule Brussel (BE)
06-02-2020 13.30 GC Essegem Brussel (BE)
10-02-2020 10.45 en 13.30 De Rijswijkse Schouwburg Rijswijk
11-02-2020 09.30, 10.45 en 13.30 De Rijswijkse Schouwburg Rijswijk
13-02-2020 10.30 en 13.00 OBS De Robbedoes Vaals
17-02-2020 10.45 en 13.30 De Rijswijkse Schouwburg Rijswijk
18-02-2020 09.30, 10.45 en 13.30 De Rijswijkse Schouwburg Rijswijk
24-02-2020 10.30 MFC Dalzicht Oldemarkt
02-03-2020 11.00 en 13.30 Cultuur Bedrijf NOP Emmeloord
03-03-2020 09.30, 11.00 en 12.45 RKBS De Wiekslag Tubbergen
05-03-2020 10.45 en 13.30 Turnzaal Dilsen-Stokkem Dilsen-Stokkem (BE)
06-03-2020 10.45 en 13.30 Zaal Nieuwenborgh Dilsen-Stokkem (BE)
09-03-2020 09.30 en 10.45 CBS Prins Johan Friso Berkel en Rodenrijs
11-03-2020 09.30 en 10.45 IKC Schatrijk Bodegraven