Speellijst:   PNT 2020/21   - Werktuig -

03-09-2020 10.30 en 13.30 Theater de Meerpaal Dronten
07-09-2020 10.30, 12.45 en 14.15 De Kubus Lelystad
08-09-2020 10.30 en 13.15 Kielzog Kunstencentrum Hoogezand
09-09-2020 09.15 en 11.00 Kielzog Kunstencentrum Hoogezand
10-09-2020 09.00, 10.30 en 13.15 Kielzog Kunstencentrum Hoogezand
14-09-2020 11.00 en 12.30 OBS Hasselbraam Leek
15-09-2020 09.30, 11.00 en 12.30 GBS De Brug Zuidhorn
16-09-2020 09.30 en 11.00 Samenlevingsschool De Stapsteen Leek
21-09-2020 10.30 en 13.30 Kulturele Raad Hillegom Hillegom
22-09-2020 10.30 en 13.30 Kulturele Raad Hillegom Hillegom
27-09-2020 15.00 Rietveld Theater Delft
28-09-2020 11.00 en 12.45 Theater de Tamboer Hoogeveen
29-09-2020 10.00 en 13.30 Stadsgehoorzaal Kampen
30-09-2020 11.00 en 12.45 Theater de Tamboer Hoogeveen
05-10-2020 09.30, 11.00 en 12.30 OBS De Borgh Zuidhorn
06-10-2020 09.30, 11.00 en 12.30 Jenaplanschool Sterrenpad Nuis
07-10-2020 09.30, 11.00 en 12.30 OBS Het Kompas Opende
12-10-2020 10.30 en 13.30 De Lindenberg Nijmegen
19-10-2020 09.30, 11.00 en 13.30 SKOV Nicolaasschool Volendam
20-10-2020 09.30, 11.00 en 13.30 SKOV Nicolaasschool Volendam
21-10-2020 15.00 Kulturhus Epe
26-10-2020 11.00 en 13.00 HOF Theater Raalte
27-10-2020 09.30, 11.00 en 13.00 HOF Theater Raalte
28-10-2020 09.30 en 11.00 HOF Theater Raalte
02-11-2020 10.30 en 13.15 Cultuurhuis Heemskerk
11-01-2021 10.30 en 13.30 OC De Buiting Beringen (BE)
12-01-2021 10.30 en 13.30 OC De Buiting Beringen (BE)
14-01-2021 10.30 en 13.15 Icoon Amersfoort
18-01-2021 09.30, 11.00 en 12.30 Kunstlinie Almere
21-01-2021 09.30, 11.15 en 13.30 Amadeus Lyceum Utrecht
22-01-2021 09.30, 11.15 en 13.30 Amadeus Lyceum Utrecht
25-01-2021 10.30 en 13.15 Scagon Theater Schagen
01-02-2021 10.30 en 13.15 Cultuurhuis Heemskerk
02-02-2021 10.30 en 13.15 Theater De Kampanje Den Helder
04-02-2021 10.30 en 13.15 Icoon Amersfoort
08-02-2021 10.30 en 13.00 Atlas Theater Emmen
10-02-2021 10.30 en 13.00 FluXus Zaandam
11-02-2021 10.30 en 13.00 FluXus Zaandam
12-02-2021 09.00 en 10.30 FluXus Zaandam
14-02-2021 15.00 Kindertheater Marjolijn Dordrecht
15-02-2021 10.30 en 13.15 Calypso Theater Wijk bij Duurstede
16-02-2021 10.30 en 13.15 Calypso Theater Wijk bij Duurstede
19-02-2021 19.30 Jeugdtheater Harderwijk Harderwijk
27-02-2021 19.00 CC De Bogaard Sint-Truiden (BE)
01-03-2021 10.30 en 13.15 n.t.b Zundert
02-03-2021 10.30 en 13.15 n.t.b. Rucphen
03-03-2021 09.30 en 11.00 n.t.b. Rucphen
08-03-2021 09.30, 10.45 en 13.45 n.t.b. Rijswijk
09-03-2021 10.30 en 13.30 n.t.b. As (BE)
15-03-2021 09.30, 10.45 en 13.30 n.t.b. Rijswijk
16-03-2021 10.45 en 13.30 n.t.b. Rijswijk
22-03-2021 09.30, 10.45 en 13.30 n.t.b. Rijswijk
23-03-2021 09.30, 10.45 en 13.30 n.t.b. Rijswijk
24-03-2021 09.30 en 10.45 n.t.b. Rijswijk
25-03-2021 09.30 en 10.45 n.t.b. Rijswijk
29-03-2021 09.30, 11.00 en 13.30 Theater De Nieuwe Nobelaer Etten-Leur
30-03-2021 09.30, 11.00 en 13.30 Theater De Nieuwe Nobelaer Etten-Leur
01-04-2021 09.30, 11.00 en 13.30 Theater De Nieuwe Nobelaer Etten-Leur
02-04-2021 09.30 en 11.00 Theater De Nieuwe Nobelaer Etten-Leur
06-04-2021 10.30 en 13.30 De Lindenberg Nijmegen
12-04-2021 10.30 en 13.15 Theaterschool Utrecht Utrecht
13-04-2021 10.30 en 13.15 Theaterschool Utrecht Utrecht
18-04-2021 15.00 De Lindenberg Nijmegen
19-04-2021 13.45 CC Evergem Evergem (BE)
20-04-2021 10.00 en13.45 CC Evergem Evergem (BE)
21-04-2021 10.30 Huis van Eemnes Eemnes
11-05-2021 10.30 en 13.15 Scagon Theater Schagen
18-05-2021 09.30, 11.00 en 12.45 RKBS De Wiekslag Tubbergen
20-05-2021 09.15, 10.45 en 13.30 Cultuur en Theater ZiNin Nijverdal
21-05-2021 09.15, 10.45 en 13.30 Cultuur en Theater ZiNin Nijverdal
07-06-2021 11.00 en 13.00 Openb. Bibliotheek Twenterand Vriezenveen
08-06-2021 11.00 en 13.00 Openb. Bibliotheek Twenterand Vriezenveen

Speellijst:   PNT 2019/20   - Werktuig -

15-09-2019 14.00 uur Zwolse Theaters Zwolle
06-10-2019 14.15 uur Theater Zuidplein Rotterdam
07-10-2019 09.30, 10.45 en 13.15 Theater de Voorveghter Hardenberg
08-10-2019 09.00, 10.45 en 13.15 Theater de Voorveghter Hardenberg
09-10-2019 09.15 en 10.45 Theater de Voorveghter Hardenberg
22-10-2019 14.30 Zalencentrum Irene Urk
23-10-2019 15.00 Podium Zuidhaege Assen
05-11-2019 11.00 en 12.45 Theater de Tamboer Hoogeveen
07-01-2020 09.30 en 10.45 Bibliotheek de Driesprong Bergschenhoek
08-01-2020 09.30 en 10.45 Bibliotheek de Driesprong Bergschenhoek
09-01-2020 09.30 en 10.45 Bibliotheek de Driesprong Bergschenhoek
10-01-2020 19.30 Theater Walhalla Rotterdam
13-01-2020 10.30 en 13.15 Theater de Kappen Haaksbergen
14-01-2020 10.45 en 13.30 CC van Beresteyn Veendam
15-01-2020 09.00 en 10.45 CC van Beresteyn Veendam
16-01-2020 11.00 SBO Het Speelwerk Zwolle
20-01-2020 10.30 en 13.00 Theater de Kappen Haaksbergen
24-01-2020 09.45 en 13.15 Winterfestival Alden Biesen Bilzen (BE)
27-01-2020 10.30 en 13.30 Huis van Cultuur Floralis Lisse
28-01-2020 10.30 en 13.30 Huis van Cultuur Floralis Lisse
30-01-2020 09.30 en 11.00 Katholieke PABO Zwolle
03-02-2020 13.30 GC De Zeyp Brussel (BE)
04-02-2020 10.00 en 13.30 GC Op Weule Brussel (BE)
05-02-2020 10.00 GC OP Weule Brussel (BE)
06-02-2020 13.30 GC Essegem Brussel (BE)
10-02-2020 10.45 en 13.30 De Rijswijkse Schouwburg Rijswijk
11-02-2020 09.30, 10.45 en 13.30 De Rijswijkse Schouwburg Rijswijk
13-02-2020 10.30 en 13.00 OBS De Robbedoes Vaals
17-02-2020 10.45 en 13.30 De Rijswijkse Schouwburg Rijswijk
18-02-2020 09.30, 10.45 en 13.30 De Rijswijkse Schouwburg Rijswijk
24-02-2020 10.30 MFC Dalzicht Oldemarkt
02-03-2020 11.00 en 13.30 Cultuur Bedrijf NOP Emmeloord
03-03-2020 09.30, 11.00 en 12.45 RKBS De Wiekslag Tubbergen
05-03-2020 10.45 en 13.30 Turnzaal Dilsen-Stokkem Dilsen-Stokkem (BE)
06-03-2020 10.45 en 13.30 Zaal Nieuwenborgh Dilsen-Stokkem (BE)
09-03-2020 09.30 en 10.45 CBS Prins Johan Friso Berkel en Rodenrijs
11-03-2020 09.30 en 10.45 IKC Schatrijk Bodegraven